SSS

Q?

Dijital Menünün Avantajları Nelerdir?

A.

Dijital menü kullanarak baskı maliyetlerinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca ürün fiyat değişiklikleri ve menünüze yeni ürün eklemek istediğinizde, menünüzü hızlıca güncelleyebilirsiniz.


 

Q?

Dijimenü ile restoranıma online sipariş alabilirmiyim?

A.

Dijimenü ile kafe veya restoranına gelen müşterilerden yada paket servis sunduğunuz müşterilerden sipariş alarak aracı kurumlara komisyon ödemekten kurtulursunuz.

Panelinizden oluşturduğunuz QR kodu magnet yada broşürünüze ekleyerek müşterilerinizin sipariş vermesini sağlayabilirsiniz. Üstelik ürün fiyatlarınız Dijimenu'de olacağı için, fiyat değişikliklerinde tekrar broşür bastırmanıza gerek kalmaz. 

Q?

Restoranıma gelen siparişleri nasıl yönetebilirim?

A.

Dijimenü yönetim panelinden siparişlerinizi görebilir ve çıktı alabilirsiniz. Üstelik sipariş aldığınızda zil sesi ile uyarılmaktasınız. Böylelikle siparişlerin gözden kaçmasına izin verilmemektedir.

Q?

Restoran siparişlerimi WhatsApp üzerinden alabilir miyim?

A.

Dijimenü'nün WhatsApp desteği bulunmaktadır. Yönetim panelinizden WhatsApp sipariş sitemini aktif edip telefon numaranızı girdikten sonra siparişlerinizi telefonunuzdan alabilirsiniz. 


Siparişin durumu ve detaylar ile ilgili müşterileriniz ile diyalokta kalarak sağlıklı bir marka iletişimi sağlayabilirsiniz.


Q?

Ürünlerime ekstralar ekleyebilir miyim?

A.

Dijimenü ile ürünlerinize ekstralar ekleyebildiğiniz gibi ürün varyantları oluşturarak bu varyantları farklı fiyatlarda sunabilirsiniz. Örneğin; büyük, orta, küçük pizza seçimi için farklı fiyat seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Q?

Dijimenü ile online ödeme alabilir miyim?

A.

Maalesef şu anda bu hizmeti vermemekteyiz. Öncelikli hedefimiz aracı komisyonunu ortadan kaldırmak olduğu için, tahsilat kısmını kapıda kredi kartı veya nakit şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Q?

Müşterilerimin uygulama indirmesi gerekiyor mu?

A.

Dijimenü tamamen web üzerinden çalıştığı için müşterilerinizin uygulama indirmesi gerekmiyor. Responsive özelliği sayesinde tüm akıllı telefonlar ve tabletler tarafından sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Q?

Müşterilerimin üye olması gerekiyor mu?

A.

Dijimenü ile online sipariş vermek için müşterilerinizin üye olması gerekmiyor. Sadece telefon numarası ve adres girerek siparişlerini verebiliyorlar. Telefonları bu bilgileri kaydedeceği için daha sonraki siparişlerinde bu alanları yazmadan sadece seçerek doldurabiliyorlar. 

Q?

Dijimenü ile farklı dillerde menü hazırlayabilir miyim?

A.

Dijimenü ile farklı dillerde içerik hazırlamak çok kolay. Bunun için Youtube kanalımızdaki bu video'dan faydalanabilirsiniz.